Kanal t

HAKKIMIZDA


 

Kanal t Televizyonu “temiz toplumun tercihi” sloganı ve ilkesiyle 01.03.2007 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.

Yayın hayatına başlamış olduğu ilk günden günümüze kadar olan süreçte, özellikle Avrupa ve Türki Cumhuriyetlerinde yaşayan Türklerin beğenisini de kazanması nedeniyle geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Kanal t Televizyonun teknik alt yapısının Türkiye'de yayın yapan birçok ulusal televizyonun alt yapısından üstün olması, yayın akışında öne çıkabilme ve sürekli ilerleme avantajı sağlamaktadır.

Ülkemiz genelinde yapılan izlenme oranları araştırmalarında % 70 seviyesinde uydu kanallarının tercih edildiği bilinmektedir. Yine yapılan araştırmalar, Kanal t Televizyonunun uydudan yayın yapan kanallar arasında en çok izlenen televizyonlar arasında olduğu ispatlanmıştır.

Kurumsal yapısı, insan kaynakları yönetimi ve temiz toplum yayınları ilkesi ile başarıyı yakalamış olan Kanal t'nin yayınlarına eğilimi olan izleyicilerin, aynı program dilimlerini belirli gün ve saatlerde takip etmesi nedeniyle reklam verenlerinin mesajları aynı kişilere birden çok kez ulaşabilmektedir. Bu nedenle reklamı yapılan ürün ve hizmetlerin Pazar paylarının artması olasıdır. Karşılıklı bire bir yapılan çalışmalar doğrultusunda reklam veren açısından hedef kitleye erişim maliyeti mümkün olabilen en uygun seviyede gerçekleşmektedir.

 

 

   MİSYONUMUZ HK.

*   Temiz toplum yayın ilkesine bağlı kalarak izleyici profillerine uygun, nitelikli programlar geliştirmek ve yayına sunmak.

*   Dünyada ve Türkiye'de gündemi takip ederek, izleyicinin güncel olaylara değişik açılardan bakmasını sağlamak ve bunu yaparken kendi gündemini belirleyen projeler üretmek.

*  Hedef kitlesini tüm izleyicilerimizin profiline göre belirleyip, izleyici beklentisi doğrultusunda KÜLTÜR- SANAT, MÜZİK- EĞLENCE, SOSYAL-İŞ YAŞAMI, HABER- EKONOMİ vb. gibi üst başlıklarla hem izleyicinin keyif alacağı hem de bilgi ve fikir sahibi olacağı programlar yayınlayarak izleyiciye ekranda görmek istediği seyir keyfini sunmaktır…

 

   VİZYONUMUZ HK.

Kanal t Televizyonu, Türkiye ve yurtdışında yaşayan Türklere yönelik örf ve adet ilkelerine bağlı, reyting kaygısı olmadan, kaliteyi sürekli yukarıya çekecek programlar üretir ve yayınlar. Kanal t'deki yayın ilkesi önceliği, program kalitesi ve doyurucu içeriktir. Hazırlanan programlar gerek istatistik gerekse saha analizleri ile ön incelemeden geçirilir ve nihai karar aşamasında toplum değerleri göz önüne alınarak yayına verilir.

Kaliteli yapımlar ve dolu dolu içeriği olan bu programlar hem izleyenler hem de reklam veren kurumlar için artı değer oluşturmaktadır.

 

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi

1- Ünvanı

 T FİLM YAY. YAP. ve PRO. HİZ. SAN. Tic. A.Ş.

 VD: Güngören  V. NO: 815 044 01 99

2- Logo / Çağrı İşareti

 Televizyon (Kanal t)

3- Yayın Ortamı

 Uydu ortamı - Kablo ortamı

4- Lisans Tipi

 U-TV SD / U-TV HD / K-TV SD / K-TV HD

5- Yayın Türü

 Genel

6- Yazışma Adresi

 Sanayi Mh. Sancaktepe Mevkii Avcılar Cd. No:9 K:3 Güngören / İstanbul

7- Telefon ve Faks

 Tel : (212) 642 35 35 - Faks : (212 ) 506 50 51

8- İnternet Adresi

 www.kanalt.com.tr

9- E-Posta Adresi

 info@kanalt.com.tr

 

         İdari Yönetim  
 Yönetim Kurulu Başkanı

 İdris KESKİNCİ
 idriskeskinci@kanalt.com.tr

 Yönetim Kurulu Başkan  Vekili                                      

 Fatih KESKİNCİ
 fatihkeskinci@kanalt.com.tr

 Genel Yayın Yönetmeni

İlker KARACA
 ilkerkaraca@kanalt.com.tr

 

 

 
 

 

 

 

 İzleyici Temsilcisi

 Jülide Övür
 julideovur@kanalt.com.tr

 Reklam

 reklam@kanalt.com.tr

 Merkez

Sanayi Mh. Sancaktepe Mevkii Avcılar Cd. No:9 K:3 Güngören / İSTANBUL

TEL: 0 212 642 35 35 / 36
FAX: 0 212 506 50 51

info@kanalt.com.tr