Kanal t
profile

Hafta içi Her Gün 12:00

Acısıyla Tatlısıyla isimli programıyla Nuriye Ataseven ziyafet tadında huzurlu sofralar için, özgün ve pratik tarifleriyle sizlerle.

Her zaman düz gitmez yaşam. İniş ve çıkışlar olur zaman zaman.

Ama her ne olursa olsun Sofralarınızda ağzınızın tadı yerinde olsun. Acısıyla Tatlısıyla isimli programıyla Nuriye Ataseven ziyafet tadında huzurlu sofralar için, özgün ve pratik tarifleriyle sizlerle.

Ev hanımlarının olmazsa olmaz gündelik eylemi sayılan yemek pişirmek; günümüzde hobi kategorisine yerleşti. Bu güzel hobi yemek tariflerinin deneyimli ustası Nuriye Ataseven sunumu ile her bölümde birbirinden farklı bölgelerin damak tatları ekranlarınıza taşınıyor.

Günümüzde artık her şey çok hızlı yaşanıyor. Medya vasıtası ile her şey kulaktan kulağa çok hızlı yayılıyor. Yemek tarfileri de bunlardan biri. Yöresel yemekler ticaretin de gelişmesi ile kendi sınırlarını zorluyor ve ilden ile hatta ülkeden ülkeye yayılıyor. İşte hızla yayınlan her biri birbirinden güzel bu lezzetleri sizler için Acıdan Tatlıya programında bir araya getirmeye çalışıyoruz.

En pratik yemek tariflerinin hazırlanıp sunulduğu bu programda, ev hanımlarını akşam ne yapsam derdinden kurtaracak. Çorbasından, ara yemeklerine, tatlısından ana yemeklerine kadar binbir türlü yemek tarifi Nuriye Ataseven'in maharetli elleriyle evlerinize misafir olacak.

Çay saati için kekler, pastalar, poğçalar, gündelik öğünler için salatalar, ara yemekler, ana yemekler, tatlılar bu programda. Tüm bu tariflerin yanında yemek pişirirken işlerinizi kolaylaştıracak yemek pişirmenin ufak ama faydalı püf noktaları ve ince detayları yer verilen programda, geçmişten günümüze ulaşan lezzetlerin öyküleri, bölgelere göre farklı yemek tarifleri Nuriye Ataseven'in sunumuyla ekranlara taşınıyor.

Yorumlar

  • Hasan 07.06.2017 13:34:35

    Nuriye hanımın şöbiyet tarifini istiyorum

  • Leyla 07.06.2017 13:32:07

    Nuriye hanımın şöbiyet tarifini istiyorum

Yorum Yaz